Os 8855 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.29 | 3 | |||
Srbsko | 18.34 | 18.34 | |||
Karlštejn | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.41 | 18.42 | 1/4 | ||
Řevnice | 18.44 | 18.45 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 18.48 | 18.49 | 1/3 | ||
Všenory | 18.51 | 18.51 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.54 | 18.54 | |||
Černošice | 18.56 | 18.57 | |||
Praha-Radotín | 19.01 | 19.02 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.05 | 19.05 | |||
Praha-Smíchov | 19.11 | 19.12 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.19 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci