Os 8853 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.59 | 3 | |||
Srbsko | 18.04 | 18.04 | |||
Karlštejn | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.11 | 18.12 | 1/4 | ||
Řevnice | 18.14 | 18.15 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 18.18 | 18.19 | 1/3 | ||
Všenory | 18.21 | 18.21 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.24 | 18.24 | |||
Černošice | 18.26 | 18.27 | |||
Praha-Radotín | 18.31 | 18.32 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.35 | 18.35 | |||
Praha-Smíchov | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.49 | 18.54 | 3 | ||
Praha-Libeň | 19.01 | 19.02 | 3 | ||
Praha-Kyje | 19.05 | 19.05 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.07 | 19.07 | |||
Praha-Běchovice | 19.10 | 19.11 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 19.14 | 19.14 | |||
Úvaly | 19.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster