Os 8852 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 17.13 | 2 | |||
Praha-Klánovice | 17.17 | 17.17 | |||
Praha-Běchovice | 17.22 | 17.22 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.25 | 17.25 | |||
Praha-Kyje | 17.27 | 17.27 | |||
Praha-Libeň | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.39 | 17.45 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 17.52 | 17.53 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 17.58 | 17.59 | |||
Praha-Radotín | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Černošice | 18.06 | 18.07 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.09 | 18.09 | |||
Všenory | 18.12 | 18.12 | |||
Dobřichovice | 18.14 | 18.14 | 2 | ||
Řevnice | 18.18 | 18.18 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.21 | 18.21 | 2 | ||
Karlštejn | 18.25 | 18.25 | 1/2 | ||
Srbsko | 18.29 | 18.29 | |||
Beroun | 18.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci