Os 8835 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 13.29 | 3 | |||
Srbsko | 13.34 | 13.34 | |||
Karlštejn | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.41 | 13.42 | 1/4 | ||
Řevnice | 13.44 | 13.45 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 13.48 | 13.49 | 1/3 | ||
Všenory | 13.51 | 13.51 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.54 | 13.54 | |||
Černošice | 13.56 | 13.57 | |||
Praha-Radotín | 14.01 | 14.02 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.05 | 14.05 | |||
Praha-Smíchov | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.19 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia