Os 8832 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.45 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 12.52 | 12.53 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.58 | 12.59 | |||
Praha-Radotín | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Černošice | 13.06 | 13.07 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.09 | 13.09 | |||
Všenory | 13.12 | 13.12 | |||
Dobřichovice | 13.14 | 13.14 | 2 | ||
Řevnice | 13.18 | 13.18 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.21 | 13.21 | 2 | ||
Karlštejn | 13.25 | 13.25 | 1/2 | ||
Srbsko | 13.29 | 13.29 | |||
Beroun | 13.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia