Os 8831 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.59 | 3 | |||
Srbsko | 12.04 | 12.04 | |||
Karlštejn | 12.07 | 12.08 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 12.11 | 12.12 | 1/4 | ||
Řevnice | 12.14 | 12.15 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 12.18 | 12.19 | 1/3 | ||
Všenory | 12.21 | 12.21 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.24 | 12.24 | |||
Černošice | 12.26 | 12.27 | |||
Praha-Radotín | 12.31 | 12.32 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.35 | 12.35 | |||
Praha-Smíchov | 12.41 | 12.42 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy