Os 8820 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 8.13 | 2 | |||
Praha-Klánovice | 8.17 | 8.17 | |||
Praha-Běchovice | 8.22 | 8.22 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 8.25 | 8.25 | |||
Praha-Kyje | 8.27 | 8.27 | |||
Praha-Libeň | 8.31 | 8.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.39 | 8.45 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 8.52 | 8.53 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.58 | 8.59 | |||
Praha-Radotín | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Černošice | 9.06 | 9.07 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.09 | 9.09 | |||
Všenory | 9.12 | 9.12 | |||
Dobřichovice | 9.14 | 9.14 | 2 | ||
Řevnice | 9.18 | 9.18 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 9.21 | 9.21 | 2 | ||
Karlštejn | 9.25 | 9.25 | 1/2 | ||
Srbsko | 9.29 | 9.29 | |||
Beroun | 9.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster