Os 8802 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.15 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 4.22 | 4.23 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 4.28 | 4.29 | |||
Praha-Radotín | 4.31 | 4.32 | 2 | ||
Černošice | 4.36 | 4.37 | |||
Černošice-Mokropsy | 4.39 | 4.39 | |||
Všenory | 4.42 | 4.42 | |||
Dobřichovice | 4.44 | 4.44 | 2 | ||
Řevnice | 4.48 | 4.48 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 4.51 | 4.51 | 2 | ||
Karlštejn | 4.55 | 4.55 | 1/2 | ||
Srbsko | 4.59 | 4.59 | |||
Beroun | 5.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster