Os 8322 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 17.41 | 3 | |||
Řípec | x | 17.44 | 17.44 | ||
Doňov | 17.50 | 17.50 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Mnich | x | 18.01 | 18.01 | ||
Děbolín | x | 18.08 | 18.08 | ||
Jindřichův Hradec | 18.13 | 18.20 | 2 | ||
Rodvínov | x | 18.26 | 18.26 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 18.30 | 18.33 | 1 | ||
Bednárec | x | 18.37 | 18.37 | ||
Bednáreček | x | 18.43 | 18.43 | ||
Popelín | 18.46 | 18.47 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 18.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster