Os 8317 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 11.05 | 1 | |||
Popelín | 11.09 | 11.10 | 3 | ||
Bednáreček | x | 11.13 | 11.13 | ||
Bednárec | x | 11.19 | 11.19 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 11.22 | 11.26 | 1 | ||
Rodvínov | x | 11.30 | 11.30 | ||
Jindřichův Hradec | 11.37 | 11.40 | 2 | ||
Děbolín | x | 11.45 | 11.45 | ||
Mnich | x | 11.52 | 11.52 | ||
Kardašova Řečice | 11.55 | 12.00 | 2 | ||
Doňov | 12.06 | 12.07 | 2 | ||
Řípec | x | 12.13 | 12.13 | ||
Veselí nad Lužnicí | 12.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy