R 829 | |
Řazení vlaku: 754_058 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 16.45 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 16.49 | 16.49 | |||
Železná Ruda město | 16.51 | 16.52 | 1 | ||
Špičák | 16.58 | 17.03 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 17.08 | 17.08 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 17.13 | 17.14 | 2 | ||
Zelená Lhota | 17.23 | 17.23 | 2 | ||
Dešenice | 17.30 | 17.31 | |||
Nýrsko | 17.35 | 17.37 | 2 | ||
Janovice nad Úhlavou | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 17.50 | 17.51 | |||
Klatovy | 17.56 | 18.06 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 18.14 | 18.15 | 2 | ||
Přeštice | 18.27 | 18.28 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Dobřany | 18.39 | 18.41 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 18.52 | 18.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.56 | 19.10 | 1z | ||
Rokycany | 19.28 | 19.31 | 3 | ||
Zbiroh | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Hořovice | 19.58 | 19.59 | 3 | ||
Zdice | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Beroun | 20.15 | 20.17 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster