R 822 | |
Řazení vlaku: 363 + 4xB249 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.10 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 15.17 | 15.18 | 3 | ||
Beroun | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Hořovice | 16.01 | 16.03 | 4 | ||
Zbiroh | 16.11 | 16.11 | 2 | ||
Rokycany | 16.29 | 16.32 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.50 | 17.02 | 1v | ||
Plzeň zastávka | 17.04 | 17.05 | |||
Dobřany | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 17.21 | 17.22 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Lužany | 17.33 | 17.33 | |||
Borovy | 17.36 | 17.36 | |||
Švihov u Klatov | 17.43 | 17.43 | 2 | ||
Klatovy | 17.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök