Os 7915 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 18.35 | 3 | |||
Heřmaň | x | 18.40 | 18.40 | ||
Putim | 18.43 | 18.44 | 3 | ||
Písek | 18.48 | 18.49 | 4 | ||
Písek zastávka | x | 18.52 | 18.52 | ||
Písek-Dobešice | x | 18.55 | 18.55 | ||
Čížová | 18.58 | 18.59 | 1 | ||
Vráž u Písku | 19.06 | 19.06 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | x | 19.10 | 19.10 | ||
Smetanova Lhota | x | 19.14 | 19.14 | ||
Čimelice | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Horní Nerestce | x | 19.22 | 19.22 | ||
Mirovice | 19.25 | 19.27 | 2 | ||
Myslín | x | 19.30 | 19.30 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 19.34 | 19.34 | ||
Březnice | 19.38 | 19.43 | 1/3 | ||
Tochovice | 19.48 | 19.49 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 19.53 | 19.53 | ||
Milín | 19.57 | 20.00 | 2 | ||
Příbram | 20.07 | 20.09 | 3 | ||
Bratkovice | 20.15 | 20.16 | 1 | ||
Jince | 20.22 | 20.23 | 3 | ||
Rejkovice | x | 20.27 | 20.27 | ||
Lochovice | 20.33 | 20.36 | 2 | ||
Libomyšl | x | 20.40 | 20.40 | ||
Zdice | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 20.50 | 20.50 | ||
Králův Dvůr | x | 20.52 | 20.52 | ||
Beroun | 20.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster