Os 7904 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 9.07 | 2 | |||
Králův Dvůr | x | 9.10 | 9.10 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 9.12 | 9.12 | ||
Zdice | 9.15 | 9.16 | 3 | ||
Libomyšl | x | 9.20 | 9.20 | ||
Lochovice | 9.24 | 9.26 | 2 | ||
Rejkovice | x | 9.30 | 9.30 | ||
Jince | 9.34 | 9.36 | 3 | ||
Bratkovice | 9.41 | 9.42 | 1 | ||
Příbram | 9.49 | 9.51 | 3 | ||
Milín | 9.58 | 10.00 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 10.04 | 10.04 | ||
Tochovice | 10.08 | 10.08 | 2 | ||
Březnice | 10.14 | 10.20 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 10.23 | 10.23 | ||
Myslín | x | 10.26 | 10.26 | ||
Mirovice | 10.29 | 10.32 | 3 | ||
Horní Nerestce | x | 10.35 | 10.35 | ||
Čimelice | 10.39 | 10.40 | 2 | ||
Smetanova Lhota | x | 10.43 | 10.43 | ||
Dolní Ostrovec | x | 10.47 | 10.47 | ||
Vráž u Písku | 10.51 | 10.51 | 2 | ||
Čížová | 10.57 | 10.59 | 2 | ||
Písek-Dobešice | x | 11.02 | 11.02 | ||
Písek zastávka | x | 11.05 | 11.05 | ||
Písek | 11.08 | 11.09 | 4 | ||
Putim | 11.13 | 11.14 | 3 | ||
Heřmaň | x | 11.17 | 11.17 | ||
Protivín | 11.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster