Os 7820 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.12 | 2 | |||
Králův Dvůr | 18.15 | 18.16 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 18.18 | 18.18 | |||
Zdice | 18.21 | 18.27 | 3 | ||
Stašov | 18.30 | 18.30 | |||
Praskolesy | 18.33 | 18.34 | |||
Hořovice | 18.38 | 18.39 | 4 | ||
Cerhovice | 18.44 | 18.44 | |||
Zbiroh | 18.48 | 18.51 | 2 | ||
Kařízek | 18.56 | 19.00 | 1/1 | ||
Mýto | 19.04 | 19.04 | |||
Holoubkov | 19.08 | 19.09 | 1/1 | ||
Svojkovice | 19.12 | 19.13 | |||
Rokycany | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Klabava | 19.22 | 19.22 | |||
Ejpovice | 19.24 | 19.25 | |||
Dýšina-Horomyslice | 19.27 | 19.28 | |||
Chrást u Plzně | 19.30 | 19.31 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 19.38 | 19.38 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 19.43 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök