Os 7818 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.17 | 2 | |||
Králův Dvůr | 17.20 | 17.21 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 17.23 | 17.23 | |||
Zdice | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Stašov | 17.30 | 17.30 | |||
Praskolesy | 17.33 | 17.34 | |||
Hořovice | 17.38 | 17.39 | 4 | ||
Cerhovice | 17.44 | 17.44 | |||
Zbiroh | 17.48 | 17.51 | 2 | ||
Kařízek | 17.56 | 18.00 | 1/1 | ||
Mýto | 18.04 | 18.04 | |||
Holoubkov | 18.08 | 18.09 | 1/1 | ||
Svojkovice | 18.12 | 18.13 | |||
Rokycany | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Klabava | 18.22 | 18.22 | |||
Ejpovice | 18.24 | 18.25 | |||
Dýšina-Horomyslice | 18.27 | 18.28 | |||
Chrást u Plzně | 18.30 | 18.31 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 18.38 | 18.38 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.43 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia