Os 7816 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + Bt283 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.12 | 2 | |||
Králův Dvůr | 16.15 | 16.16 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 16.18 | 16.18 | |||
Zdice | 16.21 | 16.27 | 3 | ||
Stašov | 16.30 | 16.30 | |||
Praskolesy | 16.33 | 16.34 | |||
Hořovice | 16.38 | 16.39 | 4 | ||
Cerhovice | 16.44 | 16.44 | |||
Zbiroh | 16.48 | 16.51 | 2 | ||
Kařízek | 16.56 | 17.00 | 1/1 | ||
Mýto | 17.04 | 17.04 | |||
Holoubkov | 17.08 | 17.09 | 1/1 | ||
Svojkovice | 17.12 | 17.13 | |||
Rokycany | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Klabava | 17.22 | 17.22 | |||
Ejpovice | 17.24 | 17.25 | |||
Dýšina-Horomyslice | 17.27 | 17.28 | |||
Chrást u Plzně | 17.30 | 17.31 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 17.38 | 17.38 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.43 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci