Os 7808 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.12 | 2 | |||
Králův Dvůr | 10.15 | 10.16 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 10.18 | 10.18 | |||
Zdice | 10.21 | 10.27 | 3 | ||
Stašov | 10.30 | 10.30 | |||
Praskolesy | 10.33 | 10.34 | |||
Hořovice | 10.38 | 10.39 | 4 | ||
Cerhovice | 10.44 | 10.44 | |||
Zbiroh | 10.48 | 10.51 | 2 | ||
Kařízek | 10.56 | 11.00 | 1/1 | ||
Mýto | 11.04 | 11.04 | |||
Holoubkov | 11.08 | 11.09 | 1/1 | ||
Svojkovice | 11.12 | 11.13 | |||
Rokycany | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Klabava | 11.22 | 11.22 | |||
Ejpovice | 11.24 | 11.25 | |||
Dýšina-Horomyslice | 11.27 | 11.28 | |||
Chrást u Plzně | 11.30 | 11.31 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 11.38 | 11.38 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.43 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy