Os 7730 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 20.19 | 5 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 20.23 | 20.23 | ||
Lašovice | 20.26 | 20.27 | 1 | ||
Pustověty | x | 20.30 | 20.30 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 20.34 | 20.34 | ||
Křivoklát | x | 20.36 | 20.36 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 20.39 | 20.39 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | x | 20.45 | 20.45 | ||
Zbečno | 20.48 | 20.49 | 3 | ||
Račice nad Berounkou | x | 20.52 | 20.52 | ||
Žloukovice | x | 20.55 | 20.55 | ||
Nižbor | 20.59 | 21.00 | 2 | ||
Hýskov | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 21.09 | 21.10 | 2 | ||
Beroun | 21.13 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci