Os 7723 | |
Řazení vlaku: 812 + Btax781 + Bfbdtanx792 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.24 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 12.26 | 12.27 | 2 | ||
Hýskov | 12.31 | 12.32 | 2 | ||
Nižbor | 12.36 | 12.37 | 2 | ||
Žloukovice | 12.41 | 12.41 | |||
Račice nad Berounkou | 12.44 | 12.44 | |||
Zbečno | 12.47 | 12.47 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 12.51 | 12.51 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 12.56 | 12.57 | 3 | ||
Křivoklát | 13.00 | 13.00 | |||
Městečko u Křivoklátu | 13.03 | 13.03 | 2 | ||
Pustověty | 13.07 | 13.07 | |||
Lašovice | 13.10 | 13.11 | 1 | ||
Chlum u Rakovníka | 13.14 | 13.14 | |||
Rakovník | 13.19 | 13.24 | 5 | ||
Rakovník západ | 13.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster