Os 7716 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 7.40 | 5 | |||
Chlum u Rakovníka | 7.44 | 7.44 | |||
Lašovice | 7.47 | 7.48 | 2 | ||
Pustověty | 7.51 | 7.51 | |||
Městečko u Křivoklátu | 7.55 | 7.56 | 2 | ||
Křivoklát | 7.58 | 7.59 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 8.02 | 8.02 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 8.08 | 8.08 | |||
Zbečno | 8.11 | 8.16 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 8.19 | 8.19 | |||
Žloukovice | 8.23 | 8.23 | |||
Nižbor | 8.28 | 8.28 | 2 | ||
Hýskov | 8.33 | 8.33 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 8.38 | 8.39 | 2 | ||
Beroun | 8.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster