R 756 | |
Řazení vlaku: 363 + 4xB249 + BDhmsee451 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.10 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 10.17 | 10.18 | 3 | ||
Beroun | 10.46 | 10.47 | 2 | ||
Zdice | 10.54 | 10.54 | 3 | ||
Hořovice | 11.02 | 11.03 | 4 | ||
Rokycany | 11.29 | 11.32 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.50 | 12.07 | 1v | ||
Stříbro | 12.30 | 12.31 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 12.58 | 13.01 | 2/3 | ||
Mariánské Lázně | 13.10 | 13.12 | 2/3 | ||
Lázně Kynžvart | 13.19 | 13.20 | 1/2 | ||
Cheb | 13.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster