Os 7549 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx761 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 13.30 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 13.34 | 13.35 | |||
Železná Ruda město | 13.37 | 13.38 | 1 | ||
Špičák | 13.43 | 13.44 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 13.49 | 13.49 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Zelená Lhota | 14.04 | 14.04 | 2 | ||
Dešenice | 14.11 | 14.12 | |||
Nýrsko | 14.16 | 14.22 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 14.25 | 14.25 | |||
Janovice nad Úhlavou | 14.30 | 14.31 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 14.35 | 14.36 | |||
Klatovy | 14.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök