Os 6910 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 11.44 | 11.45 | |||
Praha-Bubeneč | 11.48 | 11.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 11.51 | 11.51 | |||
Roztoky u Prahy | 11.55 | 11.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 11.59 | 11.59 | |||
Úholičky | 12.01 | 12.01 | |||
Řež | 12.03 | 12.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 12.05 | 12.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 12.07 | 12.08 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 12.11 | 12.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 12.15 | 12.27 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 12.30 | 12.30 | |||
Nelahozeves | 12.33 | 12.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 12.35 | 12.35 | |||
Mlčechvosty | 12.38 | 12.38 | |||
Vraňany | 12.41 | 12.41 | 1/2 | ||
Cítov | 12.45 | 12.45 | |||
Dolní Beřkovice | 12.47 | 12.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 12.51 | 12.51 | |||
Hněvice | 12.55 | 12.55 | 1/3 | ||
Záluží | 12.58 | 12.58 | |||
Dobříň | 13.01 | 13.01 | |||
Roudnice nad Labem | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Hrobce | 13.08 | 13.08 | 1/2 | ||
Oleško | 13.11 | 13.11 | |||
Hrdly | 13.13 | 13.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 13.16 | 13.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 13.19 | 13.19 | |||
Lukavec | 13.21 | 13.21 | |||
Lovosice | 13.24 | 13.29 | 2 | ||
Lovosice město | 13.31 | 13.31 | |||
Malé Žernoseky | 13.34 | 13.34 | |||
Litochovice nad Labem | 13.37 | 13.37 | |||
Prackovice nad Labem | 13.39 | 13.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 13.42 | 13.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy