Os 6909 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 12.10 | 12.10 | |||
Prackovice nad Labem | 12.13 | 12.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 12.16 | 12.16 | |||
Malé Žernoseky | 12.19 | 12.19 | |||
Lovosice město | 12.21 | 12.21 | |||
Lovosice | 12.24 | 12.30 | 3 | ||
Lukavec | 12.33 | 12.33 | |||
Nové Kopisty | 12.35 | 12.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 12.37 | 12.37 | 2 | ||
Hrdly | 12.39 | 12.39 | |||
Oleško | 12.41 | 12.41 | |||
Hrobce | 12.44 | 12.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 12.49 | 12.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 12.52 | 12.52 | |||
Záluží | 12.55 | 12.55 | |||
Hněvice | 12.58 | 12.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 13.01 | 13.01 | |||
Dolní Beřkovice | 13.05 | 13.06 | 2 | ||
Cítov | 13.08 | 13.08 | |||
Vraňany | 13.12 | 13.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 13.15 | 13.15 | |||
Nové Ouholice | 13.18 | 13.18 | |||
Nelahozeves | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 13.23 | 13.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 13.28 | 13.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 13.44 | 13.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 13.48 | 13.48 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 13.50 | 13.50 | |||
Řež | 13.52 | 13.52 | |||
Úholičky | 13.54 | 13.54 | |||
Roztoky-Žalov | 13.56 | 13.56 | |||
Roztoky u Prahy | 14.00 | 14.00 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 14.04 | 14.04 | |||
Praha-Bubeneč | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 14.11 | 14.11 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 14.17 | III./5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy