Os 6906 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 7.44 | 7.45 | |||
Praha-Bubeneč | 7.48 | 7.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 7.51 | 7.51 | |||
Roztoky u Prahy | 7.55 | 7.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 7.59 | 7.59 | |||
Úholičky | 8.01 | 8.01 | |||
Řež | 8.03 | 8.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 8.05 | 8.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 8.11 | 8.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 8.15 | 8.27 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 8.30 | 8.30 | |||
Nelahozeves | 8.33 | 8.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 8.35 | 8.35 | |||
Mlčechvosty | 8.38 | 8.38 | |||
Vraňany | 8.41 | 8.41 | 1/2 | ||
Cítov | 8.45 | 8.45 | |||
Dolní Beřkovice | 8.47 | 8.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 8.51 | 8.51 | |||
Hněvice | 8.55 | 8.55 | 1/3 | ||
Záluží | 8.58 | 8.58 | |||
Dobříň | 9.01 | 9.01 | |||
Roudnice nad Labem | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Hrobce | 9.08 | 9.08 | 1/2 | ||
Oleško | 9.11 | 9.11 | |||
Hrdly | 9.13 | 9.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 9.16 | 9.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 9.19 | 9.19 | |||
Lukavec | 9.21 | 9.21 | |||
Lovosice | 9.24 | 9.29 | 2 | ||
Lovosice město | 9.31 | 9.31 | |||
Malé Žernoseky | 9.34 | 9.34 | |||
Litochovice nad Labem | 9.37 | 9.37 | |||
Prackovice nad Labem | 9.39 | 9.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 9.42 | 9.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy