Os 6616 | |
Řazení vlaku: 814.2 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 20.40 | 3 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 20.46 | 20.46 | 3 | ||
Ostašov | x | 20.49 | 20.49 | ||
Karlov pod Ještědem | 20.52 | 20.53 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 20.57 | 20.57 | ||
Novina | x | 20.59 | 20.59 | ||
Křižany | 21.03 | 21.14 | 1 | ||
Zdislava | x | 21.18 | 21.18 | ||
Rynoltice | 21.24 | 21.25 | 2 | ||
Lvová | x | 21.29 | 21.29 | ||
Jablonné v Podještědí | 21.32 | 21.33 | 2 | ||
Velký Valtinov | x | 21.37 | 21.37 | ||
Brniště | 21.40 | 21.41 | 2 | ||
Velký Grunov | x | 21.43 | 21.43 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 21.46 | 21.46 | ||
Mimoň | 21.49 | 21.50 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 21.57 | 21.57 | ||
Zákupy | 22.00 | 22.00 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 22.03 | 22.03 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 22.10 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök