Os 6610 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.45 | 3 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 14.51 | 14.51 | 3 | ||
Ostašov | x | 14.54 | 14.54 | ||
Karlov pod Ještědem | 14.58 | 15.01 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 15.05 | 15.05 | ||
Novina | x | 15.07 | 15.07 | ||
Křižany | 15.11 | 15.26 | 1 | ||
Zdislava | x | 15.31 | 15.31 | ||
Rynoltice | 15.37 | 15.37 | 2 | ||
Lvová | x | 15.41 | 15.41 | ||
Jablonné v Podještědí | 15.45 | 15.45 | 2 | ||
Velký Valtinov | x | 15.49 | 15.49 | ||
Brniště | 15.53 | 15.53 | 2 | ||
Velký Grunov | x | 15.56 | 15.56 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 15.58 | 15.58 | ||
Mimoň | 16.02 | 16.03 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 16.10 | 16.10 | ||
Zákupy | 16.12 | 16.12 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 16.15 | 16.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.22 | 16.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 16.32 | 16.32 | ||
Stružnice | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Horní Police | 16.43 | 16.43 | 2 | ||
Žandov | x | 16.45 | 16.45 | ||
Starý Šachov | x | 16.47 | 16.47 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 16.52 | 16.53 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.57 | 16.58 | 4 | ||
Malá Veleň | x | 17.01 | 17.01 | ||
Březiny u Děčína | x | 17.04 | 17.04 | ||
Děčín východ | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster