Os 6606 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 10.46 | 3 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 10.52 | 10.52 | 3 | ||
Ostašov | x | 10.55 | 10.55 | ||
Karlov pod Ještědem | 10.58 | 11.01 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 11.05 | 11.05 | ||
Novina | x | 11.07 | 11.07 | ||
Křižany | 11.11 | 11.26 | 1 | ||
Zdislava | x | 11.31 | 11.31 | ||
Rynoltice | 11.37 | 11.37 | 2 | ||
Lvová | x | 11.41 | 11.41 | ||
Jablonné v Podještědí | 11.45 | 11.45 | 2 | ||
Velký Valtinov | x | 11.49 | 11.49 | ||
Brniště | 11.53 | 11.53 | 2 | ||
Velký Grunov | x | 11.56 | 11.56 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 11.58 | 11.58 | ||
Mimoň | 12.02 | 12.03 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 12.10 | 12.10 | ||
Zákupy | 12.12 | 12.12 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 12.15 | 12.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.22 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci