R 608 „Svatava“ | |
Řazení vlaku: 150.2 + A149 + BDbmsee447 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.31 | 4 | |||
Praha-Holešovice | 9.39 | 9.40 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.42 | 10.48 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 11.04 | 11.06 | 2 | ||
Duchcov | 11.13 | 11.14 | |||
Bílina | 11.21 | 11.22 | 2 | ||
Most | 11.32 | 11.33 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 11.45 | 11.46 | |||
Odb Chomutov město | 11.49 | 11.50 | |||
Chomutov | 11.53 | 11.55 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 12.09 | 12.10 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 12.32 | 12.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 12.47 | 12.49 | 1a | ||
Chodov | 12.59 | 13.00 | 4 | ||
Sokolov | 13.11 | 13.13 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 13.27 | 13.28 | 4 | ||
Cheb | 13.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy