Os 5162 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.01 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 6.06 | 6.07 | 3 | ||
Plchůvky | 6.09 | 6.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Borohrádek | 6.17 | 6.18 | |||
Žďár nad Orlicí | 6.20 | 6.21 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster