IC 512 „SC Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Ampz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 15.37 | ||||
Ostrava-Svinov | 15.43 | 15.46 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.31 | 16.33 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster