Os 5056 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 18.32 | 2 | |||
Sruby | x | 18.36 | 18.36 | ||
Dobříkov u Chocně | x | 18.39 | 18.39 | ||
Zámrsk | 18.42 | 18.42 | 2 | ||
Sedlíšťka | x | 18.46 | 18.46 | ||
Uhersko | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Moravany | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Kostěnice | 19.01 | 19.01 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | x | 19.06 | 19.06 | ||
Pardubice-Pardubičky | x | 19.10 | 19.10 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster