Os 4404 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.49 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 8.53 | 8.57 | 5 | ||
Troubsko | 9.04 | 9.04 | |||
Střelice | 9.09 | 9.10 | 1 | ||
Radostice | 9.13 | 9.14 | |||
Silůvky | 9.18 | 9.19 | 1/1 | ||
Moravské Bránice | 9.24 | 9.29 | 3 | ||
Moravský Krumlov | 9.39 | 9.40 | 1 | ||
Rakšice | 9.44 | 9.44 | |||
Bohutice | 9.49 | 9.49 | |||
Miroslav | 9.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci