Os 4346 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 20.20 | 2/2 | |||
Záhorovice | x | 20.23 | |||
Nezdenice | 20.26 | 3 | |||
Šumice | 20.29 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 20.33 | 20.33 | 3 | ||
Uherský Brod | 20.37 | 20.39 | 3 | ||
Havřice | x | 20.42 | |||
Hradčovice | 20.47 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 20.52 | ||||
Vésky | x | 20.54 | |||
Kunovice | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 21.02 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci