Os 4331 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 7.14 | 3 | |||
Uherský Ostroh | 7.19 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.24 | 7.24 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.27 | ||||
Kunovice zastávka | 7.30 | ||||
Uherské Hradiště | 7.36 | 7.43 | 4 | ||
Kunovice | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Vésky | 7.50 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.54 | ||||
Hradčovice | 8.00 | 2 | |||
Havřice | 8.05 | ||||
Uherský Brod | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 8.14 | 8.15 | 3 | ||
Šumice | 8.19 | ||||
Nezdenice | 8.24 | 3 | |||
Záhorovice | 8.28 | ||||
Bojkovice | 8.32 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök