Os 4311 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.18 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 12.24 | 12.25 | 2 | ||
Kunovice | 12.28 | 12.29 | 5 | ||
Vésky | 12.32 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.36 | ||||
Hradčovice | 12.41 | 2 | |||
Havřice | 12.46 | ||||
Uherský Brod | 12.49 | 12.53 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 12.57 | 13.00 | 3 | ||
Šumice | 13.04 | ||||
Nezdenice | 13.08 | 3 | |||
Záhorovice | 13.12 | ||||
Bojkovice | 13.16 | 13.18 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 13.21 | ||||
Pitín zastávka | 13.25 | ||||
Hostětín | 13.33 | ||||
Slavičín | 13.38 | 13.38 | 3 | ||
Divnice | 13.42 | 13.42 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 13.44 | 13.45 | 3 | ||
Popov | 13.50 | 13.50 | |||
Bylnice | 13.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök