Os 4310 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 12.02 | 3 | |||
Popov | 12.07 | 12.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 12.12 | 12.13 | 3 | ||
Divnice | 12.15 | 12.15 | |||
Slavičín | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Hostětín | 12.24 | ||||
Pitín zastávka | 12.31 | ||||
Bojkovice město | 12.35 | ||||
Bojkovice | 12.37 | 12.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 12.48 | ||||
Nezdenice | 12.51 | 3 | |||
Šumice | 12.54 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 12.58 | 12.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 13.03 | 13.07 | 3 | ||
Havřice | 13.10 | ||||
Hradčovice | 13.17 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 13.21 | ||||
Vésky | 13.24 | ||||
Kunovice | 13.27 | 13.27 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 13.31 | 13.46 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.52 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök