Os 4301 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 4.23 | 3 | |||
Uherský Ostroh | 4.27 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 4.31 | 4.31 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 4.35 | ||||
Uherské Hradiště | 4.39 | 4.58 | 1 | ||
Kunovice | 5.01 | 5.02 | 5 | ||
Vésky | 5.06 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 5.09 | ||||
Hradčovice | 5.13 | 2 | |||
Havřice | 5.18 | ||||
Uherský Brod | 5.21 | 5.22 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 5.26 | 5.27 | 3 | ||
Šumice | 5.32 | ||||
Nezdenice | 5.36 | 3 | |||
Záhorovice | 5.40 | ||||
Bojkovice | 5.43 | 5.46 | 2/3 | ||
Bojkovice město | 5.48 | ||||
Pitín zastávka | 5.52 | ||||
Hostětín | 5.59 | ||||
Slavičín | 6.04 | 6.05 | 3 | ||
Divnice | 6.08 | 6.09 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 6.11 | 6.11 | 3 | ||
Popov | 6.16 | 6.17 | |||
Bylnice | 6.21 | 6.26 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 6.29 | 6.29 | |||
Vlárský průsmyk | 6.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster