Os 4116 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 13.34 | 4 | |||
Kunovice zastávka | 13.39 | ||||
Ostrožská Nová Ves lázně | 13.42 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 13.44 | 13.44 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 13.49 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 13.53 | 13.55 | 2 | ||
Bzenec | 14.04 | 14.05 | 4 | ||
Vracov | 14.08 | 14.09 | |||
Vlkoš | 14.14 | 14.14 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 14.19 | 14.19 | |||
Kyjov | 14.23 | 14.24 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 14.29 | 14.29 | |||
Jestřabice | 14.34 | 14.34 | |||
Nemotice | 14.40 | 14.41 | 4 | ||
Brankovice | 14.46 | 14.46 | |||
Nesovice | 14.50 | 14.51 | 4 | ||
Nevojice | 14.54 | 14.55 | |||
Bučovice | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Marefy | 15.03 | 15.03 | |||
Křižanovice | 15.06 | 15.07 | |||
Slavkov u Brna | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 15.17 | 15.18 | |||
Blažovice | 15.24 | 15.24 | 4 | ||
Ponětovice | 15.28 | 15.28 | |||
Šlapanice | 15.31 | 15.31 | 3 | ||
Brno-Slatina | 15.36 | 15.37 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.48 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy