Os 4113 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.14 | III | |||
Brno-Černovice | 14.21 | 14.21 | |||
Brno-Slatina | 14.26 | 14.27 | 4 | ||
Šlapanice | 14.32 | 14.33 | 4 | ||
Ponětovice | 14.35 | 14.36 | |||
Blažovice | 14.40 | 14.41 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 14.46 | 14.46 | |||
Slavkov u Brna | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Křižanovice | 14.55 | 14.56 | |||
Marefy | 14.59 | 15.00 | |||
Bučovice | 15.03 | 15.04 | 4 | ||
Nevojice | 15.08 | 15.08 | |||
Nesovice | 15.12 | 15.12 | 3 | ||
Brankovice | 15.17 | 15.17 | |||
Nemotice | 15.21 | 15.21 | 3 | ||
Jestřabice | 15.27 | 15.27 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 15.31 | 15.32 | |||
Kyjov | 15.37 | 15.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 15.41 | 15.41 | |||
Vlkoš | 15.46 | 15.46 | 4 | ||
Vracov | 15.50 | 15.51 | |||
Bzenec | 15.55 | 15.56 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 16.05 | 16.07 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 16.12 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 16.16 | 16.16 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 16.18 | ||||
Kunovice zastávka | 16.22 | ||||
Kunovice | 16.25 | 16.31 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 16.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster