Os 4112 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 9.34 | 4 | |||
Kunovice zastávka | 9.39 | ||||
Ostrožská Nová Ves lázně | 9.42 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 9.44 | 9.44 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 9.49 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 9.53 | 9.55 | 2 | ||
Bzenec | 10.04 | 10.05 | 4 | ||
Vracov | 10.08 | 10.09 | |||
Vlkoš | 10.14 | 10.14 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 10.19 | 10.19 | |||
Kyjov | 10.23 | 10.24 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 10.29 | 10.29 | |||
Jestřabice | 10.34 | 10.34 | |||
Nemotice | 10.40 | 10.41 | 4 | ||
Brankovice | 10.46 | 10.46 | |||
Nesovice | 10.50 | 10.51 | 4 | ||
Nevojice | 10.54 | 10.55 | |||
Bučovice | 10.59 | 11.00 | 3 | ||
Marefy | 11.03 | 11.03 | |||
Křižanovice | 11.06 | 11.07 | |||
Slavkov u Brna | 11.12 | 11.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 11.17 | 11.18 | |||
Blažovice | 11.24 | 11.24 | 4 | ||
Ponětovice | 11.28 | 11.28 | |||
Šlapanice | 11.31 | 11.31 | 3 | ||
Brno-Slatina | 11.36 | 11.37 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.48 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster