Os 4107 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.12 | III | |||
Brno-Židenice | 8.15 | 8.20 | |||
Brno-Slatina | 8.26 | 8.27 | 4 | ||
Šlapanice | 8.32 | 8.33 | 4 | ||
Ponětovice | 8.35 | 8.36 | |||
Blažovice | 8.40 | 8.41 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 8.46 | 8.46 | |||
Slavkov u Brna | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Křižanovice | 8.55 | 8.56 | |||
Marefy | 8.59 | 9.00 | |||
Bučovice | 9.03 | 9.04 | 4 | ||
Nevojice | 9.08 | 9.08 | |||
Nesovice | 9.12 | 9.12 | 3 | ||
Brankovice | 9.17 | 9.17 | |||
Nemotice | 9.21 | 9.21 | 3 | ||
Jestřabice | 9.27 | 9.27 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 9.31 | 9.32 | |||
Kyjov | 9.37 | 9.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 9.41 | 9.41 | |||
Vlkoš | 9.46 | 9.46 | 4 | ||
Vracov | 9.50 | 9.51 | |||
Bzenec | 9.55 | 9.56 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 10.05 | 10.07 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 10.12 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 10.16 | 10.16 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 10.18 | ||||
Kunovice zastávka | 10.22 | ||||
Kunovice | 10.25 | 10.31 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 10.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök