Os 3317 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt278 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 15.56 | 2 | |||
Prosenice | 16.01 | 16.02 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 16.05 | 16.05 | |||
Lipník nad Bečvou | 16.08 | 16.09 | 2 | ||
Drahotuše | 16.15 | 16.15 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 16.19 | 16.20 | 3/2 | ||
Bělotín | 16.24 | 16.24 | |||
Polom | 16.28 | 16.28 | 1/2 | ||
Jeseník nad Odrou | 16.33 | 16.33 | |||
Suchdol nad Odrou | 16.37 | 16.38 | 2 | ||
Hladké Životice | 16.42 | 16.42 | |||
Studénka | 16.47 | 16.54 | 2 | ||
Jistebník | 16.59 | 17.00 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 17.03 | 17.03 | |||
Ostrava-Svinov | 17.07 | 17.09 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 17.12 | 17.12 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 17.16 | 17.18 | |||
Bohumín | 17.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci