Os 19917 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.02 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 17.04 | 17.04 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 17.10 | 17.10 | 2 | ||
Loděnice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Nučice zastávka | x | 17.22 | 17.22 | ||
Nučice | 17.25 | 17.26 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 17.30 | 17.30 | 4 | ||
Zbuzany | x | 17.34 | 17.34 | ||
Praha-Řeporyje | 17.37 | 17.40 | 2 | ||
Praha-Holyně | x | 17.44 | 17.44 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 17.47 | 17.47 | ||
Praha-Smíchov | 17.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy