Os 19912 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 15.58 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 16.03 | 16.03 | |||
Praha-Holyně | 16.09 | 16.10 | |||
Praha-Řeporyje | 16.15 | 16.16 | 3 | ||
Zbuzany | 16.20 | 16.21 | |||
Rudná u Prahy | 16.27 | 16.28 | 4 | ||
Nučice | 16.32 | 16.33 | 2 | ||
Nučice zastávka | 16.36 | 16.37 | |||
Loděnice | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 16.49 | 16.50 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 16.55 | 16.56 | 2 | ||
Beroun | 16.59 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci