Os 19908 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 14.56 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 15.00 | 15.00 | ||
Praha-Holyně | x | 15.04 | 15.04 | ||
Praha-Řeporyje | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Zbuzany | x | 15.12 | 15.12 | ||
Rudná u Prahy | 15.17 | 15.17 | 4 | ||
Nučice | 15.22 | 15.26 | 2 | ||
Nučice zastávka | x | 15.29 | 15.29 | ||
Loděnice | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 15.45 | 15.45 | 2 | ||
Beroun | 15.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci