Os 19907 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.36 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 6.38 | 6.38 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 6.44 | 6.44 | 2 | ||
Loděnice | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Nučice zastávka | x | 6.56 | 6.56 | ||
Nučice | 6.59 | 7.00 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 7.04 | 7.04 | 4 | ||
Zbuzany | x | 7.08 | 7.08 | ||
Praha-Řeporyje | 7.11 | 7.14 | 2 | ||
Praha-Holyně | x | 7.18 | 7.18 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 7.21 | 7.21 | ||
Praha-Smíchov | 7.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy