Os 19905 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.36 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 5.38 | 5.38 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 5.44 | 5.44 | 2 | ||
Loděnice | 5.49 | 5.50 | 2 | ||
Nučice zastávka | x | 5.56 | 5.56 | ||
Nučice | 5.59 | 6.00 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 6.04 | 6.04 | 4 | ||
Zbuzany | x | 6.08 | 6.08 | ||
Praha-Řeporyje | 6.11 | 6.14 | 2 | ||
Praha-Holyně | x | 6.18 | 6.18 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 6.21 | 6.21 | ||
Praha-Smíchov | 6.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia