Sp 1960 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + BDs450 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.02 | 1z | |||
Plzeň zastávka | 7.04 | 7.05 | |||
Dobřany | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 7.21 | 7.22 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 7.28 | 7.29 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 7.43 | 7.43 | 2 | ||
Klatovy | 7.52 | 8.02 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 8.06 | 8.06 | |||
Janovice nad Úhlavou | 8.10 | 8.11 | 2 | ||
Nýrsko | 8.19 | 8.22 | 2 | ||
Dešenice | 8.27 | 8.27 | |||
Zelená Lhota | 8.35 | 8.36 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 8.45 | 8.47 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 8.53 | 8.54 | |||
Špičák | 9.00 | 9.02 | 2 | ||
Železná Ruda město | 9.07 | 9.09 | 1 | ||
Železná Ruda centrum | 9.10 | 9.11 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 9.15 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster